ΤΕΕ Αν. Στερεάς: Αυτοί είναι οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι για τις εκλογές του Τεχνικού Επιμελητηρίου

Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ Τμήματος Ανατολικής Στερεάς ανακήρυξε τους υποψήφιους για τις εκλογές του ΤΕΕ, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019, για την Αντιπροσωπεία και το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Τμήματος κατ’ αλφαβητική σειρά των συνδυασμών, ως εξής:

1)    ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (μέχρι 17 σταυρούς)
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»
Εκπρόσωπος: Τσελές Δρόσος
Νομός Βοιωτίας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 59877
2 ΦΑΣΣΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ 146768
3 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΑΣΤΕΡΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 58009
4 ΨΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 110257
Νομός Φωκίδας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 133294
2 ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 78861
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 129975
4 ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 127272

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ»
Εκπρόσωπος: Μάμαλης Γεώργιος
Νομός Φθιώτιδας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 137664
2 ΚΙΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 134228
3 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 137742
4 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 138047
5 ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ ΖΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 140809
Νομός Βοιωτίας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 41512
2 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 97765
3 ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 35527
4 ΜΠΟΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 131268
5 ΜΥΛΩΝΑ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 133979
Νομός Φωκίδας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΤΡΙΚΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 110562
2 ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ 111820
Νομός Ευρυτανίας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΜΑΝΤΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 137695

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»
Εκπρόσωπος: Λυκόπουλος Αθανάσιος
Νομός Φθιώτιδας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 131965
2 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 78971
3 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ 120998
4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 127254
5 ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 127861
6 ΚΑΝΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 109254
7 ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 82725
8 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 86631
9 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 123988
10 ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ 148052
11 ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 88076
12 ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ 92079
13 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 74238
14 ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 109863
15 ΜΠΑΧΛΑΒΑΣ-ΣΤΡΙΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 136056
16 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 105302
17 ΜΠΟΛΟΒΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 104124
18 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ 129516
19 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ 105688
20 ΡΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 84420
21 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 72248
22 ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 98294
23 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 94679
24 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 104013
25 ΨΑΡΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 144126

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»
Εκπρόσωπος: Λυκόπουλος Αθανάσιος
Νομός Βοιωτίας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΒΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) ΗΛΙΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ 136469
2 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 138335
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 132040
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 93912
5 ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 109421
6 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ 123490
7 ΚΟΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 107220
8 ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 134533
9 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ (ΛΙΝΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 126939
10 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 115516
11 ΜΠΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 108243
12 ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 68963
13 ΝΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 80853
14 ΠΑΝΑΓΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 110938
15 ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 110130
16 ΣΚΑΡΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ 90288
Νομός Φωκίδας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΚΑΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 74041
2 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 96068
3 ΜΠΡΑΟΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 99579
4 ΤΖΑΜΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ 132257
5 ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 124754
Νομός Ευρυτανίας
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 114930
2 ΜΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 59145
3 ΦΕΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ 111596

 

2)    ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (μέχρι 3 σταυρούς)
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ»
Εκπρόσωπος: Μάμαλης Γεώργιος
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 80299
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»
Εκπρόσωπος: Βούλγαρης Σπυρίδων
Α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Α.Μ.
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 69106
2 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 33039
3 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 64870
4 ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ 70215
5 ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 85930
6 ΣΥΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 44612
7 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 95365
8 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ 74032

Written by

altpressfthiotida.com ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ- ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

No Comments Yet.

Leave a comment